NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Szozda – specjalista ds. bezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem w kraju i za granicą. Były oficer wywiadu, ekspert ds. zagrożeń terrorystycznych w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, uczestnik licznych szkoleń i kursów zawodowych. Od zakończenia służby doradca ds. bezpieczeństwa w organizacjach pozarządowych. Uczestnik misji w Bośni i Hercegowinie, Etiopii, Kenii, Nepalu, Libanie, na wschodniej Ukrainie, w Somalii, Iraku i Południowym Sudanie. Jest również instruktorem survivalu, żeglarzem z doświadczeniem morskim (20 tys. mil), myśliwym i ojcem trójki dzieci.

Krzysztof Iwiński – absolwent Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2000 r. zaangażowany w misje zagraniczne związane z doradztwem, organizacją i obserwacją wyborów parlamentarnych i prezydenckich w ponad 30 krajach w Europie, Azji i Afryce. Pracownik misji ONZ w Timorze Wschodnim oraz w Nepalu, uczestnik misji obserwacyjnych UE, OBWE i Carter Center w Zambii, Kenii, Sudanie, Sudanie Południowym, Tadżykistanie, Nepalu, Ukrainie, Białorusi, Kosowie, Ugandzie i Sri Lance. W 2005 r. zaangażowany w pomoc humanitarną i rozwojową Polskiej Akcji Humanitarnej na Sri Lance. W latach 2008-2017 związany z Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej jako Wiceprezes Zarządu Fundacji oraz koordynator projektów w Gruzji, Zambii, Południowym Sudanie, Ukrainie, Tadżykistanie, Libanie, Palestynie i Nepalu. Obecnie pracuje w Caritas Polska jako koordynator projektów humanitarnych w Jordanii, Iraku, Syrii oraz Nepalu.

Ludmiła Kosińska – mgr psychologii, psychoterapeuta (certyfikaty Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz European Assiciation for Psychotherapy), specjalista terapii uzależnień (certyfikat Ministerstwa Zdrowia). Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychologii klinicznej, doktorantka w Wojskowym Instytucie Medycznym. Od jedenastu lat jest pracownikiem Kliniki Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii WIM. Odbyła staż z psychiatrii międzykulturowej w Ibn Rochd Hospital w Casablance. Prowadzi warsztaty i szkolenia m.in. w zakresie radzenia sobie ze stresem i komunikacji dla różnych organizacji w Polsce i za granicą. Posiada również roczne doświadczenie w rekrutacji kadry kierowniczej. Od 2013 roku współpracuje z Polską Akcją Humanitarną udzielając pomocy psychologicznej pracownikom misyjnym. Uczestniczyła w misji w Sudanie Południowym w ramach interwencji kryzysowej.

 

 

ZAUFALI NAM: